O firmie Łodzie motorowe Łodzie wędkarskie Targi i wystawy Czarter łodzi Kontakt
ESCAPADE 600
PEGAZUS 550
PEGAZUS 460  

NOWOŚĆ

ESCAPADE 600  PEGAZUS  460   z silnikami elektrycznymi

Łódź motorowa PEGAZUS 460

Łódź motorowa Pegazus 460 Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy cenią sobie aktywne spędzanie czasu, przyjemną atmosferę spotkań i emocje obcowania z naturą, stworzyliśmy jednostkę o długości kadłuba 460 centymetrów wyposażoną w silnik elektryczny Torquedo 40RTL. Prezentowana łódź jest rozwinięciem modelu standardowego, zasilanego silnikiem spalinowym o mocy do 75KM. W wersji podstawowej silnik zaburtowy o mocy 50KM umożliwia niezwykle dynamiczną rekreacje i holowanie narciarza osiągając prędkość 55km/h. Model z napędem elektrycznym powstał aby stworzyć nowe możliwości rekreacji po akwenach ekologicznych. Umożliwia ciche przemieszczanie podczas połowu, świetnie sprawdza się przy energicznych manewrach i nie ustępuje osiągami w dłuższych rejsach.

   Odkryty pokład wykończony kanapą przygotowaną dla 5 osób oraz konsola, gdzie za kierownicą mogą zasiąść wygodnie dwie osoby, może być miejscem spotkań w gronie rodzinnym i jest idealnym miejscem na romantyczne spotkania w świetle zachodzącego słońca. W eleganckim wnętrzu wkomponowano trzy wodoszczelne bakisty, co zapewnia miejsce na sprzęt rekreacyjny i rzeczy osobiste. Konstrukcja kanapy pokładowej umożliwia przebudowanie jej w wygodny kilkuosobowy pokład słoneczny zajmujący całą przednią część kadłuba. Kanapa wraz z pokładem słonecznym została wykończona wodoodpornym i oddychającym materiałem co umożliwia wygodne opalanie lub popołudniowa drzemkę w zacienionym miejscu. Odpowiednio wysokie burty chronią leżących przed silniejszym powiewem lub ciekawskimi spojrzeniami.

    W części tylnej przeznaczonej dla sternika, spora konsola pomieści wszystkie niezbędne akcesoria elektroniczne takie jak radio czy wskaźniki silnika. Za plecami sternika umieszczony jest także uchwyt do nart wodnych, wakeboard’u czy innych wodnych akcesoriów sportowych.

    Skomponowana w ten sposób łódź pozwala na wygodne wyprawy nawet po akwenach objętych strefą ciszy co osiągnięto stosując ekologiczny napęd elektryczny nie emitujący hałasu. Moc silnika umożliwia pływanie z prędkością maksymalną 11km/h (przy pełnym obciążeniu) a podstawowy zestaw wydajnych i nowoczesnych akumulatorów żelowych o pojemności 4x105Ah zapewnia zasilanie przez około 8 godzin. Zastosowane w modelu ładowarki automatyczne o prądzie znamionowym 10A umożliwiły skrócenie czasu ładowania do 6 godzin. Dla osób chcących cieszyć się dłuższymi wyprawami lub bardziej dynamicznym stylem pływania istnieje możliwość zamontowania akumulatorów o większej wydajności 4x120Ah. Masę akumulatorów wykorzystano podwyższając komfort i stabilność łodzi do poziomu znacznie większych jednostek, równomiernie rozłożone o łącznej wadze około 140kg przeciwdziałają przechyłom kadłuba i łagodzą pokonywanie większych fal.

GALERIA ZDJĘĆ

góra strony

Kategoria projektowa - C
Długość kadłuba - 4,60 m
Szerokość kadłuba - 2, 00m
Maksy moc silników - 55 kW
Masa jednostki  - 360 kg
Załoga - 5 osób


CERTYFIKAT

Wszelkie prawa zastrzeżone Kopiowanie zabronione
Designed by aqa.pl


www.pegazus.net.pl