O firmie Łodzie motorowe Łodzie wędkarskie Targi i wystawy Czarter łodzi Kontakt
ESCAPADE 600
PEGAZUS 550
PEGAZUS 460

NOWOŚĆ

ESCAPADE 600  PEGAZUS  460   z silnikami elektrycznymi

PEGAZUS 550

Pegazus 550 to nowoczesny daycruiser o dł. 5,40 m przeznaczony dla 6 osób. Jacht dostosowany jest do zmiennego klimatu umiarkowanego. Przy gorszych warunkach pogodowych możemy rozłożyć kabrio, które schowamy w ciągu ok. 6 minut w specjalnie przeznaczonym do tego schowku. Ten sam schowek posiada również miejsce na 4 odbijacze oraz liny cumownicze. Jest to łódź bardzo przestronna i szeroka, dzięki temu jest również bardzo stabilna. Pegazus 550 dostosowany jest zarówno dla wędkarzy jak i na weekendowe wyprawy z rodziną. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Posiada ogromną bakistę rufową, która pomieści cały asortyment wędkarski ale też wzbudzi podziw u nie jednej kobiety.

W kabinie sypialnej, pod powierzchnią do spania znajdują się pojemne bakisty. W kabinie przewidziana jest możliwość montażu lodówki oraz toalety chemicznej. Po rozłożeniu łóżka otrzymujemy wygodne miejsce do spania dla 2 osób.

Obszerny kokpit wyposażony w stolik obrotowy, 2 regulowane siedzenia (sternik, pasażer) oraz wygodną tylną kanapę o szerokości 2,05m i długości 0,53m, której powierzchnię (w opcji dodatkowej) możemy podwoić poprzez rozłożenie, umożliwiając swobodne opalanie lub wypoczynek dla 2 osób.

Pegazus 550 wyróżnia się stylistyką, wysoką jakością wykonania oraz wygodą użytkowania. Posiada również bardzo dobre osiągi nautyczne. Testy z silnikiem Yamaha 115 KM wykazały prędkość maksymalną 68 km/h, a dynamiczne skręty łódź wykonuje stabilnie i bez niebezpiecznych przechyleń. Pegazus 550 podczas pływania „spacerowego” bardzo dobrze utrzymuje kurs, a manewrowanie łodzią w porcie nie przysporzy problemów nawet początkującym sternikom.

GALERIA ZDJĘĆ
 

 

góra strony

Kategoria projektowa - C
Długość kadłuba - 5,40 m
Szerokość kadłuba - 2,54 m
Maksy moc silników - 110 kW /150 KM
Masa jednostki  - 720 kg
Maksymalna nośność - 670 kg
Załoga - 6 osób

konstruktor mgr inż. Jarosław Żywalewski


CERTYFIKAT

Wszelkie prawa zastrzeżone Kopiowanie zabronione
Designed by aqa.pl


www.pegazus.net.pl