O firmie Łodzie motorowe Łodzie wędkarskie Targi i wystawy Kontakt
TARGI i WYSTAWY

 

 

03-06.03.2011 Wiatr i Woda Warszawa-EXPO XXI
   W dniach od 03-06 marca 2011 roku uczestniczyliśmy wraz z naszym dealerem firmą Eskapader z Płocka w targach ,, Wiatr i Woda 2011” w Warszawie. Z przyjemnością stwierdzamy, że wystawialiśmy się w doborowym towarzystwie ,takim jak: Galeon, Delphia Yacht, Balt-Yacht ,DarekCo z łodzią Texas 730, J&M. W Yachts, Ellite Yacht Poland. Nie zabrakło również takich firm jak Parker Poland Sp. z o.o. ,która jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę produktów marki Mercury, Vetus, Northstar, Quicksilver, czy firmy A.M.S.Boats, która jest wyłącznym polskim dystrybutorem łodzi i jachtów motorowych marek: Four Winns, Rinker, Monterey, Chris Craft, Glastron, Back Cove, Sabre i Donzi. Firma jest także autoryzowanym serwisem silników Volvo Penta i MerCruiser oraz zajmuje się serwisem i naprawami jachtów.    Braliśmy z dużym powodzeniem udział w konkursie : ,,Gwóźdź Targów Wiatr i Woda 2011” Nagroda Miesięcznika ,,Żagle” im. Jerzego Fijki ,w kategorii Jacht Motorowy mały do 8 m . Nasza łódź Escapade 600 znalazła się w finale konkursu. Podczas finału główna rywalką okazała się łódź serii Quicksilver 675 Activ wyprodukowana przez firmę Balt-Yacht z Augustowa , która otrzymała Gwóźdź Targów. Escapade 600 przegrała ,,o włos”, w rezultacie otrzymała specjalne wyróżnienie w tym konkursie. Bycie zauważonym i wyróżnionym spośród najlepszych wystawców reprezentujących branżę sportów wodnych i rekreacji, to nasze bezwzględnie wielkie osiągnięcie.    Tegoroczne targi okazały się dla nas sukcesem, a wyróżnienie utwierdziło nas w przekonaniu, iż warto wspierać tego typu przedsięwzięcia. Mamy nadzieję, że w następnej edycji Targów również dołączymy do tak zacnego grona.

02-06.02.2011 Nauticampo Lisboa Boat Show 2011

Polskie jachty zyskują popularność w Portugalii
5 lut, 11:33
Rośnie eksport polskich łodzi do Portugali. Od stycznia do listopada 2010 r. jego wartość wyniosła 270 tys. euro, przy 137 tys. euro w 2009 r. Rosnące zainteresowanie naszym sprzętem potwierdziły targi NAUTICAMPO Lisboa Boat Show 2011.
Podczas tegorocznej edycji Międzynarodowego Salonu Żeglarstwa NAUTICAMPO Lisboa
Boat Show zaprezentowano 13 modeli polskich łodzi: żaglowych i motorowych. Na 400 metrach kwadratowych ekspozycji swoją ofertę prezentują firmy należące do Klastra Polskie Jachty: Balt-Yacht, Raptor Yachts, Northman, Nautiner Yachts, Sobusiak Yacht Yard, Pegazus, Darek Co., Mirage Boats, AM Jacht Service, Skipper Yachts i Bond Yachts.
Zdaniem Bogdana Zagrobelnego, radcy Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Lizbonie, polskie łodzie cieszą się dużym powodzeniem. "Niewątpliwy wpływ na to ma fakt, że w tegorocznej edycji wystawy organizatorzy przyznali nam specjalny status tzw. kraju zaproszonego" - powiedział PAP Zagrobelny.
"Dodatkowo na naszym stoisku informacyjnym prezentujemy też materiały promocyjne nadesłane przez polskich producentów, którzy w tym roku nie dotarli ze swoją ofertą do Portugalii" - poinformował Zagrobelny.
Jacek Gleba z Klastra Polskie Jachty potwierdził duże zainteresowanie Portugalczyków polskimi jednostkami pływającymi. "Myślę, że wynika ono przede wszystkim z braku w ofercie innych wystawców jachtów o długości od 6,7 do 10 metrów, a także z dobrej relacji ceny do jakości naszych produktów" - powiedział Jacek Gleba.
Ceny wystawionych w Lizbonie przez polskie firmy łodzi motorowych są bardzo zróżnicowane - od 4 tys. do 69 tys. euro.
Zdaniem radcy, polskie firmy oferujące łodzie mają duże perspektywy na portugalskim rynku. "Od stycznia do listopada 2010 r. wartość eksportu polskich jachtów do Portugalii wyniosła 270 tys. euro, dla porównania w całym 2009 r. było to tylko 137 tys. euro" - powiedział Bogdan Zagrobelny.
Rozpoczęta w środę w Lizbonie impreza wystawiennicza kończy się w niedzielę. W jej trakcie zaprezentowano m.in. łodzie żaglowe i motorowe, silniki, oferty portugalskich przystani, a także usługi turystyczne rzeczne oraz sprzęt do nurkowania i wędkarstwa sportowego. Polska jest jednym z czołowych producentów łodzi żaglowych i motorowych o długości do 9,5 m. Rocznie produkowanych jest w naszym kraju ponad 20 tys. tego typu jednostek pływających. Eksportowane są głównie do Niemiec, Francji oraz Szwecji.

24-28.11.2010 Boat Berlin
   

06-14.11.2010r. Salon Nautico de Barcelone

 

27.10.2010r.

Dotacje na innowacje - Inwestujemy w waszą przyszłość”
Zapytanie ofertowe
„Plan Rozwoju Eksportu"
Zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty handlowej na usługę doradczą w zakresie opracowania Planu Rozwoju Eksportu w ramach Działania 6.1. „Paszport do eksportu" Programu Operacyjnego Innowacyjne Gospodarka na lata 2007-2013
Tytuł projektu: „Wzmocnienie konkurencyjności firmy PEGAZUS poprzez zwiększenie eksportu i promocji”. Pobierz

 

 

 

 

góra strony

1 | 2 | 3 | 4| 5

WYRÓŻNIENIA

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kopiowanie zabronione
Designed by aqa.pl


www.pegazus.net.pl